Pár slov závěrem :-)

Ahoj všem :-)

Na tomto webu najdete minicestopisy z našich túr po horách a možná načerpáte zajímavé tipy pro svoje putování či popojíždění. Možná si říkáte “proč další stránky, vždyť jsou jich mraky”.. Jo, to máte pravdu, jenže žádná není moje :-))) Ne, vážně..  :-) Byla bych ráda, kdyby na mém webu našli nebo poskytli inspiraci i ti, jejichž zdatnost, zdravotní stav, zkušenosti či chuť nedosahuje úrovně, která na nás vybafne na většině outdoorových stránek. Každý z nás nemusí chtít podnikat túry po ledovcích, skialpovat nebo slézat nejvyšší vrcholy… Třeba se chceme v horách jen projít (popř. dle okolností projet), pokochat pohledem na okolí nebo mít radost z výletu, kde nepotkáme davy lidí.

Neváhejte příspět se svou troškou do mlýna! Jednoduše mi pošlete na e-mail (viz zápatí) svůj článek. Můžete ho psát v jakékoli podobě – stručný, věcný popis skutečnosti nebo vaše dobrodužné příhody :-) Může to být vyhlídka v Beskydech nebo trek v Himalájích :-) Slibuji vám, že příspěvek redakčně nezkrátím, pouze si vyhrazuji nepublikovat článek obsahující vulgární výrazy, urážlivé či xenofobní texty nebo erotické povídky, sexuální narážky (na to si najděte jiný web).. Takový článek vám omlátím o hlavu :-) a můžete ho přepsat :-)

V každém mém článku uvidíte kromě samotného popisu i mapu a jak jen to půjde, i výškový profil túry, dále praktické informace z vlastní zkušenosti. Bylo by příjemné, kdybychom tento trend zachovali u všech článků, určitě s tím ráda pomůžu :-)

Užijte si vyprávění a klidně se i ptejte a když si vzpomenu, odpovím:-)

Macrelka